Základní škola a Mateřská škola Libouchec
Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace
Libouchec 157, 403 35 LIBOUCHEC
IČ: 70942927
IZO: 102517436
REDIZO: 600085571
Zřizovatel školy : Obec Libouchec
tel. : ZŠ - 475 222 465, 775 732 953 e-mail : skola@zsmslibouchec.eu
MŠ - 475 222 487, 775 732 955 e-mail : materinka@zsmslibouchec.eu
ŠJ - 475 222 457 e-mail : jidelna@zsmslibouchec.eu
ŠD - 775 732 956
KRÁSNÉ PRÁZDNINY!Smiley
 

Další informace o výskytu onemocnění

Dle telefonického sdělení rodičů ze dne 1.7. 2016 byl potvrzen případ výskytu svrabu.

Pokud se u dítěte projeví svědivá vyrážka, obraťte se na infekční oddělení nemocnice.

Provoz kanceláře ředitelství ZŠ a MŠ Libouchec je v pátek 1. 7. 2016 8.00 - 13.00 hod, v týdnu 4. - 8. 7. 2016 8.00 - 14.00 hod

Důležité upozornění pro rodiče žáků 1.-4.třídy!!! Vyjádření KHS Ústeckého kraje-protiepidemického oddělení

Vážení rodiče,

ve třídách, které se vrátily ze ŠvP Natura Rumburk, se vyskytla kožní vyrážka. Pokud byste u svého dítěte zaznamenali podobné projevy, navštivte prosím pediatra či kožního lékaře. Jedná se o pokousání štěnicemi.!!!

Vyjádření ředitelky protiepidemického odboru KHS Ústeckého kraje:

Vážení rodiče,

 

Dne 28. 6. 2016 nám hlásil praktický lékař pro děti a dorost hromadný výskyt kožního onemocnění – vyrážky u dětí, které byly na školním výletě ubytovány  v rekreačním zařízení v Rumburku.

Dne 29. 6. nám dětský lékař poslal fotografii vyrážky, po jejím zhlédnutí jsme pojali podezření, že se může jednat o poštípání štěnicí domácí. Téhož dne jsme telefonicky kontaktovali majitelku zařízení a nařídili jí provedení speciální ochranné dezinsekce. Dezinsekční zásah byl v odpoledních hodinách proveden odbornou firmou a dne 30.6 v ranních hodinách nám majitel odborné firmy provádějící dezinsekci nahlásil, že výskyt štěnice domácí byl zjištěn na pokojích č. 5, 7, 8, 9, 11, 12 a 14 (na pokoji č. 10 výskyt nezjištěn). Dezinsekční zásah spočíval v postřiku 8mi pokojů na ubytovně a společné chodbě, postřikem bylo ošetřeno dřevěné obložení, skříně, svlečené postele, podlahy a ložní prádlo.

Štěnice domácí se živí lidskou krví. Žije ukrytá v nábytku, v matracích, pod podlahovými krytinami a podobně. Když člověk spí a je ticho, tedy hlavně v noci, vylézá z úkrytu a živí se. U člověka, který je štěnicí napaden poprvé v životě, vzniká za 4 až 5 dní kožní reakce na poštípání, podobná reakci alergické.  Bohužel, tato časová prodleva vede k tomu,  že poštípání štěnicí bývá odhaleno až za několik dní po návratu domů.

Přesto, že je přenos zavazadly velmi vzácný, je nezbytně nutné zavazadlo vyprat nejlépe na 60°a více nebo použít parní čističe, popřípadě zavazadlo vyhodit. Běžně dostupné dezinsekční prostředky jsou na štěnice neúčinné!

Štěnice domácí nepřenáší žádná jiná infekční onemocnění.

 

MUDr. Lenka Šimůnková

Ředitelka protiepidemického odboru

KHS Ústeckého kraje

Se sídlem v Ústí nad Labem

Informace o štěnicích, příznacích pokousání, hubení štěnic apod. najdete např. na http://nanoit.cz/stenice/

Vydařený triatlon 2016

V úterý 28.6. 2016 se konal, jako každoročně, žákovský triatlon. Soutěžící se utkali ve dvou kategoriích (mladší žáci 6. a 7.třída, starší žáci 8. a 9.třída). Přijela opět soutěžit základní škola z Povrlů a samozřejmě naše ZŠ Libouchec. Celkovým vítězem se stal žák osmé třídy, naší školy Milan Mileret. I když letos bylo závodníků opravdu málo a občas nás skrápěl déšť, triatlon se opět vydařil a všichni jsme si to moc užili. Všem závodníkům patří můj obdiv a panu učiteli Adamci poděkování za zorganizování celé akce.

Na fotografie ze závodu se můžete podívat zde:  http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Triatlon_2016/

Lenka Kalinová

 

Šesťáci se učí potápět :)

Ve čtvrtek jsme vybrali učebnice (až na pár hříšníků, kteří vše zapomněli) a tak jsme mohli v pátek vyrazit do Aquaparku v Děčíně. Cesta linkovým autobusem byla zdlouhavá, ale nakonec to stálo za to. Všem se podařilo potopit své tělo alespoň půl metru pod hladinu!!! Děvčata měla trochu problém s vlasy a vůbec s úpravou svého zevnějšku a chlapci to opět pojali sportovně. Na podvodních záběrech jsou vidět kotrmelce, stojky, ale i "vývrtky" a jiné podvodní skopičiny. Tobogány jsme měli téměř sami pro sebe a také jsme toho pořádně využili! Celá akce byla super a slíbili jsme si, že si to v září celé zopakujeme. Na fotografie se můžete podívat zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Aquapark_Decin_-_6.trida/

Lenka Kalinová

2. a 3. třída

První obrázky ze školandy :-)

http://hanademmler.rajce.idnes.cz/SVP_2016/

Návrat 2.a 3.tř. ze ŠvP Natura Rumburk

Milí rodičové,

žáčky 2.a 3. třídy můžete očekávat dnes 24.6. 2016 po 14.hodině na autobusovém nádraží v Libouchci.laughing

DŮLEŽITÉ!!!!                                                                  

Vážení rodiče,

Ve 4. třídě se vyskytlo pravděpodobně infekční onemocnění projevující se vyrážkou. Pokud byste u svého dítěte zaznamenali podobné projevy, navštivte prosím bezodkladně pediatra a stav nahlaste škole.

-------------------------------------------------------------- 

Škola v přírodě 2. a 3. třída 20. - 24. 6. 2016 Natura Rumburk - další info

První hlášení - cesta proběhla bez problémů, vše v pořádku. Dnes 21.6. první výlet do Šluknova a na rozhlednu Dymník, odpoledne fotbálek. Počasí proměnlivé.

Všichni posílají moc pozdravů. cool

 

Druhé hlášení - děti mají za sebou výšlapy do lesa s krmením zvířátek, povídáním o myslivosti a dravcích. Dnes 23.6. je na programu přednáška o plazech a včeličkách, večer opékání buřtů a stezka odvahy. 

Všichni jsou v pořádku i sluníčko se směje. embarassed

 

Příjezd ze školy v přírodě je v pátek 24. 6. 2016  po 14. hodině.

FOTKY  ZE  ŠKOLANDY  Natura  Rumburk

13.6. - 17.6. 2016;  4. třída

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/SKOLANDA_4._trida_Rumburk/

 

NÁVRAT ZE ŠvP 1. A 4. TŘ.

 

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT DĚTÍ 1. A 4. TŘÍDY ZE ŠvP NATURA RUMBURK JE KOLEM 14 HOD.

Shrnutí a přehled turistických výletů v Krkonoších

Dokument s přehledem všech výletů včetně map můžete stáhnout zde.

Krkonoše

5.tř. akce s dopravní policií

V úterý 14.6. 2016 se naši páťáci zúčastnili akce "Sluníčko nebo mrak" :-) Společně s dopravními policisty tvořili týmy, které kontrolovaly řidiče osobních aut - zda mají  řidičský průkaz, platný technický průkaz, zelenou kartu, zda jsou připoutáni bezpečnostními pásy, zda i děti a čtyřnozí přátelé jsou připoutání :-), někteří řidiči prošli i dechovou zkouškou :-), dále se hlídky zaměřily na rozsvícená světla, přiměřenou rychlost .....a pokud bylo vše v pořádku, předali řidiči sluníčko, pokud ne (a pár jich bylo! :-)), dostali mrak!

Fotografie z akce naleznete zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Den_s_dopravni_policii_5.tr./ laughing

Libuše Krupičková

Italské noviny - závěr a foto

Sobota 11.6. 2016

Dnes dobalíme, předáme apartmány, rozdáme diplomy a odměny, budeme ještě užívat tepla a sluníčka a k večeru hurá domů. Čekat nás můžete v neděli pravděpodobně něco kolem 9. hodiny dopolední (to záleží na tom, jak budou moci vyjet páni řidiči)- čas upřesníme, až se budeme blížit k domovu. Tak se na nás těšte, my už se také těšíme, i když loučit se nám bude těžko...

Neděle 12.6. 2016

8:40 - jsme doma! Cesta proběhla hladce. Rodičové na nás čekali a teď hurá – zasypat naše domovy pískem J a rodiče vyprávěním zážitků!!!

Tak zase třeba někdy – moře AHÓOOÓJ!!!laughing

Fotografie z posledních dní naleznete v albu dole
http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Italie_6_2016/ laughing

Libuše Krupičková

 

Školanda Natura Rumburk 13.-17.6 2016

Vážení rodiče dětí ze 4. a 1. třídy,

dojeli jsme do Natury v pořádku, déšť jsme nechali za zády☺.

Všichni jsou v pořádku, máme nabitý program, který nám rozšiřuje obzory, sportujeme, budeme podnikat turistické výlety. Noční stezka odvahy pro čtvrťáky je na programu též. Zdraví Z.V.

Krkonoše 2016 - 8.den

Tak a je to tady - musíme se vrátit domů :(((. Po včerejší diskotéce vstáváme později a pomalu se všichni plíží na snídani. Poslední suprová snídaně s čerstvě upečenou houstičkou a s bohatým bufetem. Učitelé píší diplomy a připravují velkolepý závěr akce - vyhodnocení všech soutěží, týmů a zhodnocení celého průběhu školandy. Děti balí a uklízí pokoje, ale nikomu se moc nechce! V celé chalupě to nějak podivně ztichlo. Kufry jsou již v hale, čekají na naložení na vozík, neboť my se po obědě vydáváme na úúúúúplně poslední šestikilometrový sestup do údolí, kde na nás bude v 15:00 čekat autobus. Každý účastník této školandy obdržel diplom a drobnou cenu. Ti nejlepší potom dostali další diplomy, medaile a hodnotnější ceny. K obědu jsme si objednali gulášovou polévku s čerstvou bagetkou (opět z místní pekárny) a balíček na cestu (plněná bagetka sýrem, šunkou a zeleninou, banán a jablíčko). Před chalupou ještě pár fotografií celé devítky, šesťáci zatroubili na své vyrobené trubky a hurá dolů!! Minuli jsme Friesovy boudy, Andulu, Matouše (již známe všechny boudy v okolí :)) a na chvilku jsme se ještě zastavili na Hříběcí boudě. Náš autobus byl vzorně připraven dle domluvy a tak chlapci přeložili zavazadla a my vyrazili domů. Nikomu se moc nechtělo, párkrát zazněla myšlenka vrátit se, ale nedalo se nic dělat - museli jsme všichni domů!!! Byla to opravdu povedená školanda v nádherném prostředi Krkonoš. Dětem patří velký obdiv, jak vše zvládly, neboť jsme "našlapali" přes 70km !!!

Na fotografie z posledního dne se můžete podívat zde:http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_2016_-_8.den/#

Lenka Kalinová a Honza Adamec

 

Krkonoše 2016 - 7.den

Dnes nás čekal celkem pohodový den. Celé dopoledne jsme se díky panu majiteli "váleli" ve vířivce a odpočívali. Vířivka měla 36°C, což byla paráda. V nadmořské výšce 1310 m.n.m. se snad nikdo z nás ještě venku ve vířivce nekoupal. Děvčata to pojala jako odpočinkovou párty, ale někteří chlapci ze šesté třídy, jako vhodnou arénu k boji. Sluníčko svítilo a každá skupinka chtěla být ve vířivce co nejdéle:). Výhled na horská údolí přímo z teplé vody se naskytne opravdu málokdy. Po obědě jsme se vydali na poslední, kratší tůru. Navštívili jsme rozhlednu na Hnědém vrchu. V rámci jednotlivých družstev proběhl štafetový závod na čas v dobytí rozhledny. Následně jsme se opět rozdělili na dvě party. Tentokrát část žáků běžela s panem učitelem cca 7km až na naší boudu a zbytek (my pohodáři:) jsme se "loudavým" tempem vydali pomalu domů. Cestou jsme ještě stihli utratit poslední peníze v blízké Lyžařské boudě. Po večeři nás čekalo plno zábavy. Nejdříve proběhla soutěž "Libouchec má talent", kde se nám představili naši žáci co by tanečníci, kouzelníci, animátoři, vypravěči vtipů atd. Bylo na co se dívat a dokonce jedno velice zajímavé číslo proběhlo venku (naši parkouristé). Po úpravě zevnějšku jsme se přesunuli do restaurace a začala "spešl" diskotéka, která byla na přání deváťáků v teplákách. Teprve nyní si většina žáků z devítky uvědomila, že nekončí jenom skvělá školanda, ale za pár dní opustí naší vesnickou školičku navždy! Slzavé údolí (nejen děvčat!!!) zaplavilo málem Špindlerův Mlýn i Pec pod Sněžkou.

Fotky (snížená kvalita z diskotéky) z celého dne i večera jsou zde: https://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_2016_-_7.den/#

Lenka Kalinová a Honza Adamec

Italské noviny VII,VIII

Čtvrtek 9.6. 2016

Dnes sluníčko zalezlo za mraky, občas i sprchlo, ale to nám náladu nezkazilo, vydali jsme se do nedalekého městečka Punta, omrknout "sortiment obchodů"laughing(nutně jsme potřebovali měkký plážový míč :-)), zařádit si na hřišti a prozkoumat pláže.
Odpoledne vypuklo klání smíšených družstev v "Adrianském šestiboji - vlastně sedmibojilaughing - musíme vyzdvihnout výkony všech týmů,borci bojovali statečně, neohroženě se vrhali (i v oblečení)do vln, převlékali postelelaughing, napájeli "velbloudy", předvedli kousky hodné Arnolda Schwarzeneggeralaughing, bez potíží komunikovali s italskými "domorodci", maskovali se za pašeráky oslů, stavěli věže z "čehokoliv" a večer dovršili  tento lítý boj úžasným vystoupením na téma: "Óda na Lido Adriano laughing!!!
Když znavení padli do postýlek, ještě netušili, že prťavci budou ve 22:00 " zachraňovat nutrie před pytláky" a "téměř dospělci" se po 24:00 stanou "volavkami" italské policie a budou nápomocni při odhalování mafiánského klanu kmotra Futróna alias Makarónalaughing
Nebojte, neutrpěli jsme úpal, ale připravili jsme dětem bezva stezky odvahy, na které (jak škodolibě doufáme) hned tak nezapomenou!!!laughing

Pátek 10.6. 2016

Tak už je zase fajn, sluníčko tam, kde má být! Děti po včerejším nočním zážitku dopoledne odpočívají u bazénu či na pláži u moře, také už jsme trochu "předbalili", slupli jsme buchtičky se šódó a po poledním klidu půjdeme do Lida, na pláž, zahrát si beach voleybal či nějakou jinou plácanou. A večer!: nás čeká v nedaleké restauraci pizza party s diskoškou! Tak to abychom se začali šlechtit!laughing

Zítra dobalíme, předáme apartmány, budeme ještě užívat tepla a sluníčka a k večeru hurá domů. Čekat nás můžete v neděli pravděpodobně něco kolem 9.-10. hodiny dopolední (to záleží na tom, jak budou moci vyjet páni řidiči)- čas upřesníme, až se budeme blížit k domovu.
Tak se na nás těšte, my už se také těšíme, i když loučit se nám bude těžko...laughing

Krkonoše 2016 - 6.den

Dnes opět výborná snídaně formou švédských stolů (tři druhy salámku, tři druhy sýrů, marmeláda, jogut, corny, čerstvé, ještě teplé houstičky, paštika, slanina atd.). Hned po snídani jsme se vydali pěšky do Špindlerova Mlýna. Cesta vedla opět přes Luční boudu, ale tentokrát jsme se na ni nezastavovali, ale odpočívali jsme až u studánky na louce. Pan kuchař nám na cestu připravil super anglické rohlíky (slanina, sýr), které jsme jedli v leže na trávě a opalovali se:). Když se všichni osvěžili a snědli co mohli, vyrazili jsme opět směr Špindl. Cestou jsme obdivovali nádherné scenérie Kozích hřbetů a vůbec celých Krkonoš. Sestup do Špindlu byl náročný, ale úchvatný, což můžete posoudit z přiložených fotografií. Ve Špindlerově Mlýně měly děti rozchod a tak se většina z nich vydala do cukrárny a pizzerie. V 15:00 jsme se rozdělili na dvě skupiny, kdy jedna jela lanovkou na Pláně a druhá - silnější, šla pěšky až na Dvorskou boudu. Celkem dnes děti ušly cca 20km a zaslouží velkou pochvalu i obdiv! K večeři nás čekalo rizoto a hned po té nás navštívili umělci světových jmen jako např. Adél, Jelen, Ewa Farná, Lady Gaga, Ellie Goulding, Katy Perry, Mischovy šílenosti atd. Při soutěži "Tvoje tvář má známý hlas" jsme se opravdu dobře pobavili.  Den jsme ukončili večerníčkem s kytarou, jako obvykle.

Fotky z celého dne jsou zde: http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_2016_-_6.den/#

Lenka Kalinová a Honza Adamec

Italské noviny V,VI :-)

Úterý 7.6. 2016

Opět se hlásíme z jihu!laughing Včera jsme prožili úžasný den v zábavním parku Mirabilandie!!!Teda, to bylo!!!Vylíčit všechny zážitky by zaplnilo stránky školy, podívejte se na fotky, děti doma jistě budou vyprávět! SUPER!laughing Večer po návratu( a výborné večeři!) jsme vyrazili do městečka na vyhlášené trhy, do postýlek jsme zalézali před 23. hod.

Středa 8.7. 2016

Dnešek jsme pojali odpočinkovělaughingTrochu jsme poklidili apartmány, vynesli tuny písku z pokojůlaughing,lenošíme na pláži, soutěžíme v "pískotvorbě", chytáme bronz, vstřebáváme včerejší zážitkylaughingOdpoledne bazénování, míčové klání, malování kamínků....Počasí skvělé, děti téžlaughing
foto zde:
http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Italie_6_2016/

Tak zase zítra, posíláme pozdravy

pančitelka L. Krupičková

Krkonoše 2016 - 5. den

Dnes byl nádherný odpočinkový den. Válení na louce, opalovačka před chatou, stolní i lehce sportovní hry, prostě "relax na entou". Na fotkách je vidět jak si to všichni užívají. Počasí nám opravdu přeje a všechny děti jsou nádherně opálené. K obědu byl výborný segedín s knedlíkem a k večeři dukátové buchtičky se šodó. Odpoledne si děti převzali opět instruktoři a hrály se v lese hry na téma: Přemyslovci, Jagelonci, Habsburkové a Lucemburkové. Paní učitelka Medunová by z nás měla určitě radost!!! Večer jsme si dali saunu (3 kola ve 100°C a ledový průtokový bazén), prostě nádhera!! Zítra nás čeká opět celodenní výlet, tentokrát do Špindlu. Svezeme se lanovkou a navštívíme cukrárnu - to je jasné :)

Fotografie z úterka: http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_2016_-_5.den/#

Lenka Kalinová a Honza Adamec

 

Krkonoše - 4.den

Tak a je to tady!! Náš den "D". Budíček jako vždy v 7:30, snídaně v 8:00 a v 9:00 vyrážíme na celodenní tůru s hlavním cílem pokořit vrchol Sněžky. Rozdělili jsme se na dvě skupinky (sportovce a pohodáře neboli lemry:). Sportovci šli přes Obří důl a pohodáří hezky přes Luční boudu, kde se zastavilo na výborné, domácí borůvkové koláče a "metrový" rohlík. Cesta utíkala a Sněžka byla blíž a blíž. Přímo pod Sněžkou se obě skupinky sešly a náš cíl byl dobyt cca ve 12:30!!!!!!!!!!! Ano - všechny děti to zvládly na výbornou. Sněžka pokořena!!! A protože všichni šlapali nad očekávání dobře, vypravili jsme se ještě na tzv. Maly stav (překrásné horské jezero na polské straně). Domů jsme dorazili až na večeři cca v 17:30 a někteří se ještě opalovali u chaty. Všichni máme červené nosíky a ramena jako od moře:). Pan kuchař se tady vzorně stará o naše žaludky. Děti mají každý den snídaně formou švédských stolů a dnes dostaly do balíčků domácí anglické bagety zapečené se sýrem a slaninou, pomeranč a sušenku. Denně máme nějaké ovoce a hladem tu opravdu nikdo netrpí! Dnešní den byl opravdu náročný, neboť jsme ušli cca 20km v horském terénu a to už není vůbec legrace. Večer pár klidnějších her a hurá na kutě. Fotky z nejnáročnějšího dne - pondělí zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_4.den/

Lenka Kalinová a Honza Adamec 

Krkonoše 3. den

V neděli dopoledne jsme podnikli další tůru na Luční boudu a kamennou kapličku. Ušli jsme cca 7km a podívali se, co nás čeká den násleující - Sněžka!!! Všichni jsou v pořáku, jen někteří si stěžují na "bolavé nožičky". Odpoledne měly děti instruktory a hrály hry s tématikou "stroj času". Byl to spíše odpočinkový den, protože zítřek bude opravdu ale opravdu náročný!!! K obědu měly děti fazole ak večeři burgur (zdravá strava především). Občas sprchlo, ale dětem ani učitelům to vůbec nevadilo. Dokonce se někteří stačili již opálit. Večer si děti připravily baťůžky na zítřejší den a většina z nás se nemůže dočkat "krutého výstupu" :). Podívejte se na fotografie ze sváteční neděle:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_3.den/

 Lenka Kalinová a Honza Adamec

Italské noviny IV

Hola z jihu! :-)

Dnes počasí na 1*,dopoledne mooooře, děti se před sluníčkem zahrabávají do pískulaughing(viz foto), vášnivě soupeří v plážové plácané(voleybalu),loví vodní havěť, také mlsají ve městě, běhají po pláži při západu slunce, cpou se dobrotami paní kuchařeklaughing, zlobí jen vyjímečněsealed,jinak jsou báječné!

Všichni se těšíme plnému zdraví (paní učitelky téžlaughing) a zítra už hrá do Mirabilandie!!!

fotoúlovky dnešního dne zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Italie_6_2016/

Italské noviny III :-)

Neděle 5.6. 2016

Dnes nás dvakrát navštívil déšť, ale to nám na náladě neubralo :-)Naštěstí už je parádně, byli jsme zase řádit na pláži, prošli jsme se městečkem a ochutnali výbornou italskou zmrzlinu!,odpoledne jsme trávili u bazénu, už jsme pěkně opálení! Po večeři jsme se vydali za wifi signálem, probíráme zážitky a kocháme se fotkami:-)Také ještě vyrazíme na romantickou procházku při západu sluncewink, holky si chtějí zaběhat podél pláže...uf!
Tak dobrou a zase zítra.kiss
Jo,vaří nám tu skvěle:-)a vůbec se máme bájo, jukněte na fotky!laughing

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Italie_6_2016/

 PS: Zážitky sobotní najdete v textu níže.wink

Krkonoše 2016 - 2.den

Dnes děti posnídaly formou švédských stolů s čerstvě upečeným pečivem (peče nám přímo na chatě pekař)! Během dopoledne jsem došli na Friesovy boudy a ušli jsme asi 6km. Na oběd nás čekaly špagety a po obědě kratší polední klid. Protože konečně vysvitlo slunko, vydali jsme se na vyhlídku, z které bylo nádherně vidět na Sněžku. Některé děti viděly "její majestátnost" poprvé v životě. V pondělí se chystáme pokořit tento vrchol!!! Během pozdního odpoledne jsme mohli ještě vidět ukázku aikida, neboť na naší chatě právě probíhá soustředění dospělých. K večeři děti zdlábly kaši se sekaným řízkem, zahrály si anglického Milionáře a další hry a hurá do pelíšků. Vlastně ještě jsme oslavili narozeniny!!!! Včera Deniska ze šesté třídy a dnes opět Denča, ale ze třídy deváté. Celkem ušly děti tento den cca 11km v náročném horském terénu! Zatím jsou všichni v pořádku a těší se na další den. Podívejte se několik fotografií ze soboty:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_2.den/

Lenka Kalinová a Honza Adamec

 

Krkonoše 2016 - 1.den

Dojeli jsme dobře, zatím jsou všichni bez zranění na těle i na duši. I když lehce mžilo, stihli jsme vyjít si na Lyščí horu. Zatím jen pomalu a opatrně, ale náš cíl ujít 100km v horách je stále ještě reálný :). Dnes tedy pouze 4,5km. Večer si děti pochutnaly na knedlíku s masem a se zelím, rozdělily se do družstev a již se všichni připravují na světoznámé soutěže "Libouchec má talent" a "Tvoje tvář má známý hlas"!! Pan učitel zahrál Večerníček a do 22:00 byli všichni v pelechu. Podívejte se na pár fotografií z dnešního dne:

https://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Krkonose_2016/

Lenka Kalinová a Honza Adamec

Informace o průběhu akce Itálie :-)

Sobota 4.6. 2016

Tak jsme tu!laughingCesta proběhla bez nejmenších problémů a ráno v 7:30 už nás vítalo móře! Jsme zabydlení v apartmánech (někteří až moc... :-)) a co jsme dnes všechno stihli?:
Prozkoumali jsme přilehlé pláže (jsou pár kroků od hotelu), ulovili jsme hromadu mušliček, poškádlili pár nebohých krabů :-), postavili několik hradů z písku, také mořskou pannu!:-),zařádili jsme si v moři, zahráli beachové míčové hry, také jsme se slunili (nebojte, mazali jsme :-)),v poledne odpočívali (a trápili paní učitelky :-)), odpoledne jsme trávili u hotelových bazénů a na travnatém palouku,po večeři (výborný guláš s knedlíkem) jsme ještě vyrazili do městečka na zmrzlinu a doplnit zásoby mlsků :-)
Tak, a protože jsme po cestě a náročném dni utahaní jak paní učitelky :-),zalézáme po spáchání večerní hygieny do pelíšků...uf! Byl to krásný den! Všem posíláme moc pozdravů a sluníčka,

vaše děti a "pančitelky"kiss

Fotky se pokusíme nahrát zde: (signál je kolísavý...)
https://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz

 

Milí rodičové, příznivci školy, kamarádi,smile

zde naleznete (pokud signál dovolí :-) )informace o průběhu výjezdu žáků 5.,7.a 8.třídy do Itálie.

Akce vypukne v pátek 3.6. 2016 v 16:00 na autobusovém nádraží v Libouchci - info v článku níže.

Prosíme, zkontrolujte ještě dětem vybavení dle seznamu, zejména cestovní doklady! (Pokud už nebyly svěřeny paní učitelce.)

Na společně strávené slunné chvíle se těší paní učitelky L.Krupičková, E. Preiningerová a M.Sekaloválaughing

Ciao! a Arrivederci!laughing

Informace k odjezdu Itálie - pátek 3.6. 2016

Informace k odjezdu Itálie 3. – 12.6. 2016 ZŠ Liboucheclaughing

Sraz k odjezdu: pátek 3.6. 2016 16:00 na autobusovém nádraží Libouchec

NEZAPOMENOUT:

 • Platný cestovní pas (vhodná je i fotokopie např. v mobilním tel.)
 • Kartička pojištěnce (pro ČR), stačí kopie
 • Potvrzení o bezinfekčnosti s datumem 3.6. 2016
 • Žádost o podávání léků + léky – označené jménem
 • 14-ti letí a starší 7€ - pobytová taxa
 • Kauce 100,- Kč v zalepené a nadepsané obálce
 • Označení všech zavazadel jmenovkou!

Připomínáme:

 • Svačina na cestu (neperlivé pití, lehčí jídlo, ne vejce, sekaná…)
 • Variabilní oblečení na cestu
 • Malý polštářek (slabá deka)na cestu
 • Zvracející - Kinedryl, vlhčené ubrousky, sáčky…(lehkou svačinu!)
 • Boty do vody
 • Pokrývka hlavy
 • Sluneční brýle
 • WC papír
 • Ručníky, osuška na pláž
 • Opalovací krém, krém po opalování
 • Utěrka, houbička na nádobí, Jar
 • Prostředek proti komárům
 • Plastová láhev na pití
 • Malý batůžek
 • Povlečení na peřinu a polštář
 • Plavky
 • Hygienické potřeby, papírové kapesníky
 • Kniha, hračka, společenská hra
 • Příp. adaptér do zásuvky
 • Kapesné dle uvážení rodičů (30-50 €, drobné mince na WC, 100,-Kč)
 • Oblečení a obuv spíše sportovního charakteru. Zaměnitelné věci označené.

!!!! Hmotnost zavazadel na osobu nesmí přesáhnout 15 kg!!!!

O průběhu výjezdu budeme informovat na webových stránkách školy:

www.zsmslibouchec.eu

Prosíme, nevolejte dětem (ani pedagogům) zbytečně, v případě nutnosti tel. na pedagogy: +420 775732954

Návrat z Itálie: na autobusové nádraží v Libouchci v neděli 12.6. 2016 v dopoledních hodinách (přibližně 9.,10. hod) dle situace na silnicích. Čas bude upřesněn prostřednictvím SMS.

Soutěž Mladý zdravotník 2016

V pátek 13. 5.!laughingse 5 našich týmů ( 2x tým 5.třídy, 1x6., 1x7. a 1x8.třída)neohroženě vrhlo do soutěže Mladý zdravotník. Ta se konala v zázemí Červeného kříže DC v okolí chaty Mír - Jílové.

Celé dopoledne naše týmy statečně bojovaly na jednotlivých stanovištích o "životy raněných" a nutno říci, že zranění a nehody byly simulovány velice věrně!Brrr!laughing

Přestože naši s mladí zachránci nebyli tolik školení jako jejich souputníci z jiných organizací, rozhodně se nedali zahanbit!

Na přípravě do dalšího ročníku hodláme zapracovat a obohaceni o zkušennosti z letošního ročníku - dobýt místa "na bedně"!wink

Všem účastníků děkujeme za odvahu a snahu!

Libuše Krupičková

 

fotogalerie zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Mlady_zdravotnik_-_soutez

Dne 12.2. navštívili žáci 9. a 8. třídy Národní památník v Lidicích a na závěr náročného programu měli jedinečnou možnost naslouchat vzpomínání paní Marie Šupíkové, která coby desetileté dítě tehdejší lidický masakr přežila. Celodenní exkurzi jsme završili návštěvou Titanik v Praze Letňanech.

Poděkování patří SRPDŠ, díky velkorysému příspěvku 2000 Kč tak byly sníženy náklady na objednanou autobusovou dopravu, a tím se stala cena exkurze pro žáky přijatelnější.

Zdena Volhejnová

Dotazník pro rodiče

Vážení rodiče, 

prosíme Vás o spolupráci na vytváření Místních akčních plánů vzdělávání, které jsou základem  budoucího směřování vzdělávacích priorit na území správního obvodu obce s rozšířenou působností Ústí nad Labem (kam spadá také ZŠ a MŠ Libouchec) vyplněním Dotazníku – v papírové podobě vám ho přinesou vaše děti ze školy domů, nebo v elektronické podobě na adrese https://docs.google.com/forms/d/1McLxsLN6xS1m0QKHEAqeAu9YEjxHiclqa6cU1-ukEDs/viewform

Pokud si chcete dotazník stáhnout a vytisknout, můžete tak učinit zde.

Dotazník je anonymní a je nutno ho vyplnit do 11.5.2016.

Děkujeme za spolupráci.

Akce Ukliďme Česko - poděkování

Děkujeme všem dětem a učitelům ZŠ a MŠ, kteří se do akce zapojili, obci Libouchec a Velké Chvojno, které zajistily odvoz odpadků!laughing

Fotografie z akce najdete zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Uklidme_Cesko

nebo na stránkách jednotlivých tříd.

 

Akce Zahrada+ Ukliďme Česko

  Děkujeme všem dětem a učitelům ZŠ a MŠ, kteří se do akce zapojili, obci Libouchec a Velké Chvojno, které zajistily odvoz odpadků!laughing

Fotografie z akce najdete zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/Uklidme_Cesko

nebo na stránkách jednotlivých tříd.

 

Letos se již po druhé zapojí naše škola do akce "Ukliďme Česko"!

V rámci tohoto dne budeme pracovat na naší školní zahradě a opět se vydáme i do okolí, abychom posbírali drobné odpadky a zmapovali "černé skládky".

S sebou a na sebe je potřeba: pracovní oblečení a obuv (s ohledem na možnost deště!), nezapomeňte na pracovní rukavice, případně reflexní vesty, pokud se vaše třída bude pohybovat v blízkosti silnice. Také svačinku a hlavně pracovní odhodlání a nadšení pro věc!laughing

Žáci I. stupně končí v 11:50

       II. stupně        v 12:45

!!!Dbejte bezpečnostních pokynů učitele!!!

Akce se ruší pouze v případě VELMI NEPŘÍZNIVÉHO počasí. 

Informace o celostátní akci "Ukliďme Česko" naleznete zde: 

http://www.uklidmecesko.cz/

http://www.uklidmecesko.cz/event/11654 - aktuální stránka -zapojení naší školy

 

Den země je dnem věnovaným naší planetě a v konečném důsledku i nám všem. Den země vznikl v USA spontánně jako ekologicky laděný svátek Země. V roce 1990 se k Americe připojil i zbytek světa vč. České republiky a22. duben se stal Mezinárodním dnem Země. Tento den je věnovaný planetě Zemi ať už smýšlením po ekologické stránce, nebo z ohledu na války (které na Zemi stále probíhají). 
Cílem moderních oslav dne Země je upozornit na dopady lidského chování na životní prostředí a samozřejmě diskuse o možných nápravných a preventivních řešeních těchto problémů.

Velikonoční veselí 2016

Matematická olympiáda - okresní kolo

V úterý 19.1. 2016 se konalo na Gymnáziu v Ústí nad Labem okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. a 9. třídy. Opět se žákům naší školy podařilo "ukořistit" přední medajlové místo. Za páté ročníky soutěžilo 75 dětí z celého okresu Ústí nad Labem. Nás v této kategorii reprezentovalo 8 žáků, což je asi nejvíce, co pamatuji :). Nejlépe si vedl Adam Hubený z páté třídy (17 bodů), který se umístil na obdivuhodném druhém místě a od prvního místa ho dělil pouze 1 bod! Adame super, velká gratulace! Na krásném 17. místě potom Ema Jandová, která získala 11 bodů a na 33. místě se společně umístili Matěj Rost, Robert Krupička a Ema Stanková (všichni 6 bodů). Dále nás v této kategorii reprezentovali Anetka Králová, Linda Mullerová (ze čtvrté třídy, ale soutěžila za pátou!) a Natálka Jedličková. Na podrobné výsledky se můžete podívat zde:

http://jarinek.ddmul.cz/vysledky_Z5.pdf

Za devátou třídu nás reprezentoval pouze žák osmé třídy Jan Hubený, který se alespoň pokusil hájit naše barvy v tak těžkém a nerovném souboji:). V této kategorii soutěžilo pouze 11 žáků a před Honzou se umístili jen studenti Gymnázií. Honza obsadil 8. příčku a nasbíral krásných 6 bodů. Příští rok jim to Honzo "natřeš"!! Na výsledky se můžete podívat zde:

http://jarinek.ddmul.cz/vysledky_Z9.pdf

Všem našim žákům patří velký dík za skvělou reprezentaci Lenka Kalinová

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR V ŠACHU

Ve středu 27.1. 2016 nás 9 statečných žáků naší školy reprezentovalo na krajském přeboru škol v šachu v Ústí nad Labem. Sjelo se 16 nejlepších družstev z celého kraje a naši statečně bojovali. Naše druhostupňové mužstvo se umístilo na krásném 8. místě a bojovalo v tomto složení:Plzák Lukáš, Plzák Tomáš, Chmátal Vít, Mikš Jan a Harčár Lukáš. Naši nejmenší (žáci 5. třídy) nastoupili v tomto složení: Krupička Robert, Jedličková Natálka, Mikš Matěj a Daniel Doubrava. Prvostupňové družstvo obsadilo až 11. místo, ale i tak se podařilo uhrát 7,5 bodu. Obě naše družstva startovala na "divokou kartu pořadatele" a tak každý bod byl úspěchem.Všem žákům patří velký dík za vzornou reprezentaci a suprové chování :).    

Na podrobné výsledky se můžete podívat zde:  http://chess-results.com/tnr204515.aspx?lan=5&art=0&wi=821

Lenka Kalinová

Seminář pro rodiče

Seminář pro rodiče

Lyžák 2016

Přeji dobrý den všem účastníkům a rodičům účastníků Lyžáku 2016.

 

Po nedzařeném prvním pokusu o odjezd v neděli 3.1.2016 zde máme druhý pokus v neděli 10.1.2016.

Odjezd je plánován na 14h. Tudíž, pro urychlení celé procedury dostavte se prosím ve 13:30 ..... děkuji.

Co se počasí týká, tak předpověď je velmi příznivá pro lyžovačku - má mrznout a trochu sněžit, ale jistě situaci

na horách sledujete.

Pokud máte jakékoliv dotazy (a nebo nám chcete jen popřát štastnou cestu a kurz) nebojte se mě kontaktovat.

Těším se, že se vše vydaří a my odjedeme na lyžovačku a budem lyžovat až se nám bude od lyží prášit.

 

S pozdravem sporťák

Jan Adamec

 

 

Okresní šachový přebor

V pátek 11.12. 2015 se konal v Chlumci okresní přebor škol v šachu. Naše školička nemohla chybět a tak se 14 dětí vydalo hájit barvy Libouchce. Bohužel se nám letos nepodařilo ukořistit moc medajlí:(. Velké blahopřání pro Lukáše Plzáka, který byl vyhodnocen nejlepším neregistriovaným šachistou ve své kategorii. Druhý byl jeho bratr Tomáš!!! Podívejte se na fotografie z celé akce: http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/okresni_prebor_v_sachu_2015/

Ráda bych poděkovala všem žákům naší školy, neboť celý turnaj proběhl bez jediné chybičky a všichni byli vzorní!! Článek a výsledky možno přečíst na stránkách ústeckého šachového klubu Spartak:

http://chessul.org/index.php?show=souteze_zaku/prebor_skol/prebor_skol/prebor_skol

Za první stupeň naši získali tyto body:

Krupička Robert - 4 body ; Hanzlová Kateřina - 3,5 bodu ; Jedličková Natálka - 3 body, Mikš Matěj - 3 body ; Čížek Pepa - 3 body ; Jiroušek Jan - 3 doy ; Čížková Adélka - 2,5 bodu

Za druhý stupeň naši získali tyto body: 

Plzák Lukáš - 3 body ; Plzák Tomáš - 3 body ; Chmátal Vít - 2,5 bodu ; Mikš Jan - 2,5 bodu ; Tarnovský jan - 2 body ; Harčár Lukáš - 2 body ; Pokorná kačka - 1 bod

Postoupit do krajského kola se nám letos nepodařilo opravdu pouze o "vlásek". Druhému stupni chyběl pouze půl bodu (jedna remíza). Tak snad nám bude štěstí přát více za rok!!!

Ještě jednou děkuji všem žákům za vzornou reprezentaci školy a rodičům, kteří nám pomohli s dopravou. Lenka Kalinová

Nominace na okresní šachový přebor škol

V pátek 4.12. 2015 se konal na naší škole školní přebor v šachu. Z prvního stupně (1. až 5. třída) se ho zúčastnilo 12 žáků a z druhého stupně dokonce 16 žáků a žákyň. Poprvé v historii mohli rodiče a další příznivci této královské hry sledovat výsledky na internetu okamžitě po dohrání jednotlivých partií. 

Zde se můžete podívat na průběh jednotlivých kol. V horní části tabulky je nutné zvolit 1. nebo 2. stupeň:

http://chess-results.com/tnr198304.aspx?lan=5

Vítězem za první stupeň se stal Robert Krupička a za druhý stupeň Lukáš Plzák. Podívejte se na celkovou tabulku medailistů:

1. stupeň dívky:          1. stupeň chlapci:         2. stupeň dívky:        2.stupeň chlapci:

Jedličková Natálka      Krupička Robert           Pokorná Kačka             Plzák Lukáš 

Hanzlová Kateřina       Jiroušek Jan                 Krupičková Áňa           Chmátal Vít   

Čížková Adélka            Mikš Matěj                    Pilnajová Lea               Mikš Jan       

 

V pátek 11.12.2015 proběhne v Chlumci okresní kolo škol v šachu. Jako každoročně nemůže naše škola chybět! Letos nás pojedou reprezentovat tito žáci:

1. stupeň: Krupička R., Jedličková N., Jiroušek J., Mikš M., Čížek J., Hanzlová K., Čížková A., (náhradník Stanka T.)

2. stupeň: Plzák L., Chmátal V., Mikš J., Harčár L., Plzák T., Tarnovský J., Pokorná K., (náhradník Lenč Š.)

Velký dík patří panu Chrzovi (hlavní trenér oddílu Spartak Ústí nad Labem), který zasponzoroval medaile pro 12 nejlepších a celkově pomohl s organizací turnaje! 

Na fotografie z turnaje se můžete podívat zde:

http://skolazsmslibouchec.rajce.idnes.cz/skolni_prebor_v_sachu_2015

V pátek 11.12. vyrazím s výše jmenovanými žáky do Chlumce, tak nám všem držte palce!                Lenka Kalinová

Šachový turnaj školy

Dnes v pátek 4.12. 2015 se bude konat přebor naší školy ZŠ a MŠ Libouchec v šachu, očekáváno cca 35 žáků/yň. Turnaj bude probíhat v jídelně místní ZŠ od 14:00 do cca 17:30. Všichni naši současní žáci a žákyně jsou zváni, startovné se neplatí! Dostavte se včas, bude probíhat registrace do počítače. Po ukončení registrace se již nemůže nikdo turnaje zúčastnit! 
Průběžné a konečné výsledky (od 14:30 do 17:30)  můžete sledovat na: 

http://chess-results.com/tnr198304.aspx?lan=5 (druhý stupeň proklikem na stránce - v záhlaví rozděleno na 1. a 2. stupeň)


Tento turnaj je kvalifikací na okresní přebor škol (11.12. 2015 v Chlumci viz www.skoly.chessul.org). Sedm nejlepších žáků a žákyň z každého stupně pojede reprezentovat naši školu.

 Na všechny se těší Lenka Kalinová, Pavel Chrz (hlavní trenér šachového klubu Spartak v Ústí nad Labem), Richard a Michal Slivovi (trenéři v ŠK Spartak a zároveň naši rozhodčí:)

 

Ředitelské volno 16. 11. 2015

ŘEDITELSKÉ VOLNO

16. listopadu 2015

Oznámení o vyhlášení 1 dne ředitelského volna pro žáky základní školy Libouchec

Na základě § 24 odst. 2) zákona 561/2004 Sb.(školský zákon) v platném znění

vyhlašuji na den 16. listopadu 2015 pro žáky základní školy ředitelské volno

z důvodů provozně ekonomických.

Uzavřena bude základní škola, školní jídelna základní školy a školní družina.

X-TERRA DUATLON 2015

Vážení přátelé sportu,

vítejte všichni zpět z vašich letních toulek a dovolených. Věřím, že jste prožili fantastické sluníčkové léto.

Posílám vám odkaz na článek publikovaný o naší sportovní akci.

http://blog.hudy.cz/udalosti/detsky-bezecky-zavod-x-terra-duatlon-libouchec-2015/

Těším se na další sportovní klání v novém školním roce.

S pozdravem

Jan Adamec

 

Organizace školního roku 2015/16

 

zahájení školního roku:                   1. 9. 2015 úterý (nástup žáků do školy v pondělí 7. 9. 2015)

podzimní prázdniny:                         29.10. a 30.10. 2015 - čtvrtek, pátek

vánoční prázdniny:                           od 23. 12. 2015-středa - 3. 1. 2016- neděle

nástup do školy:                               4. 1. 2016 - pondělí

vydání pololetního vysvědčení:           28. 1. 2016 - čtvrtek

pololetní prázdniny:                          29. 1. 2016 - pátek

jarní prázdniny:                                15. 2. 2016 – 21. 2.2016

nástup do školy:                               22. 2. 2016  - pondělí

velikonoční prázdniny:                       24. 3. a 25. 3. 2016 - čtvrtek, pátek

vydání vysvědčení:                            30. 6. 2016 - čtvrtek

zahájení hlavních prázdnin:               1.7.2016 - pátek

ukončení hlavních prázdnin               31.8. 2016 - středa

zahájení šk.roku 2016/2017             1. 9. 2016 - čtvrtek

 

Informace k zahájení školního roku 2015/16

1.školní den - pondělí 7.9. 2015 8:10,
                                konec po 1. vyuč. hodině (přivítání po prázdninách, organizační záležitosti...)tento den ještě bez přezůvek

                                ŠD v provozu již od 6:00, odpolední do 16:30
                                 !!! POZOR!!! vzhledem k probíhající stavbě je uzavřen průchod přes školní dvůr !!!
                                Přihlášky do ŠD si vyzvedněte u vychovatelek.

                                Obědy se vydávají od 10:00 do 12:00, stravenky jsou v prodeji v pátek 4. a v pondělí 7.9. 2015.

Úterý 8.9. a středa 9. 9. 2015    I. stupeň 4 vyuč. hodiny - do 11:50 (prvňáčci dle vlastního rozvrhu)

                                                  II. stupeň 5 vyuč. hodin - do 12:45

                                                  dle pokynů třídních učitelů

Od čtvrtka10.9. 2015 probíhá výuka dle rozvrhu (tento den ještě bez odpoledního vyučování)

 

!!!Upozornění!!! Po dobu probíhající rekonstrukce školy vstupují žáci do budovy HLAVNÍM VCHODEM, vstup/vjezd do dvora - k bočnímu vchodu je ZAKÁZÁN!!!

 Nebudou v provozu šatny, žáci se přezují před svou třídou.

 

Den nepřečtených knih a projekt Čtení pomáhá

Pondělí 31.8.2015 je Dnem nepřečtených knih, který se v letošním roce nese v duchu hesla Více času na čtení. Přečtěte si v závěru letních prázdnin některou z knížek, na kterou jste si neudělali čas v průběhu roku. Díky ředitelskému volnu máte ještě pár dní k dobru. Po rozkliknutí přiloženého odkazu se můžete otestovat v testu s názvem Jak získáš více času na čtení?

http://www.denneprectenychknih.cz/

Dále přikládám odkaz na stránky projektu s názvem Čtení pomáhá. Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnou dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů. Knihy jsou rozděleny do kategorií podle věku čtenářů (1.–5. třída, 6.–9. třída, střední škola). Pokud rádi čtete, proč nepodpořit tento projekt? A pokud ne, není právě teď ten správný čas se čtením začít?

 

http://www.ctenipomaha.cz/

 

Příjemný závěr prázdnin přeje uč. Michaela Sekalová

 

Upozornění na probíhající stavební práce - ZŠ


Hlavní budova a přístavba ZŠ Libouchec prochází do konce září 2015 rekonstrukcí. Žádáme všechny, aby nevstupovali do vyhrazených míst staveniště, nevjížděli do areálu a dbali zvýšené opatrnosti při pohybu na pozemku školy.

Po dobu uzavření bočního vchodu používejte prosím vchod hlavní.

Děkujeme,

vedení ZŠ

ŘEDITELSKÉ VOLNO 1. - 4. ZÁŘÍ 2015

ŘEDITELSKÉ VOLNO 1. - 4. ZÁŘÍ 2015

Oznámení o vyhlášení 4 dnů ředitelského volna pro žáky základní školy Libouchec

Na základě § 24 odst. 2) zákona 561/2004 Sb.(školský zákon) v platném znění 

vyhlašuji na dny 1. - 4. září 2015 pro žáky základní školy ředitelské volno.

Důvodem pro pozdější začátek školního roku 2015/2016  je rekonstrukce školní budovy.

Uzavřena bude základní škola, školní jídelna základní školy a školní družina.

Žáci všech ročníků základní školy zahájí školní rok 2015/2016 v pondělí 7. 9. 2015.


Mgr. Dana Březinová

ředitelka ZŠ a MŠ Libouchec

Upozornění na probíhající stavební práce - ZŠ

Upozornění:

Hlavní budova a přístavba ZŠ Libouchec prochází v letních měsících rekonstrukcí. Žádáme všechny, aby nevstupovali do vyhrazených míst staveniště, nevjížděli do areálu a dbali zvýšené opatrnosti při pohybu na pozemku školy.

Od pondělí 22. 6. 2015 bude uzavřen hlavní vchod do školy, používejte prosím vchod boční.

Děkujeme,

vedení ZŠ

 

Naše škola je zapojena do těchto projektů:

 

         


      
      

Naše škola nyní realizuje projekt "S chutí do práce", registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/57.0810, zaměřený na rozvoj technických dovedností.
                        

Ke stažení - Informace o jízdenkách pro dojíždějící žáky

Upozornění!

V objektu školy jsou instalovány kamery, které monitorují bezprostřední okolí i chodby školy.
kamery

Nejnovější:

Napsat email

Pokud nás chcete kontaktovat, pošlete nám email na adresu skola@zsmslibouchec.eu

Návštěvnost